Teoretická výuka
Výuka teorie pokračuje distanční formou, formou skupinových konzultací do 6 žáků a individuálních konzultací 1 na 1.

Odborný výcvik
Od pondělí 26. 4. 2021 bude obnovena prezenční výuka odborného výcviku všech ročníků dle platného rozvrhu. Podmínkou je testování žáků, dvakrát týdně (pondělí a čtvrtek).

Domov mládeže
Od 25. 4. 2021 (neděle) je zprovozněno ubytování pro žáky mající odborný výcvik nebo konzultaci ve škole.
Při příjezdu budou žáci testováni, nebudou se pak muset testovat druhý den ráno ve škole.
Z důvodu testování na domově mládeže je příjezd v neděli od 17 hodin a další dny pouze odpoledne (po škole).
Je nutné, aby rodiče byli dostupní na telefonu v době testování a počítali s případným odvozem pozitivně testovaného žáka.

Václav Šimůnek