Od pondělí 7. 12. 2020:

Pokračuje prezenční výuka pro žáky končících ročníků (4CR, 3CK, 3SV).

Pro třídy 1CR, 2CR a 3CR začíná tzv. rotační výuka. To znamená střídání celých tříd po týdnu – střídá se prezenční výuka ve škole s distanční výukou. Výuka bude probíhat dle platného rozvrhu.

U učebních oborů se střídá prezenční výuka teorie ve škole s odborným výcvikem.

Viz přehledná tabulka (pdf) (jpg)

Školní stravování
Pokud máte prezenční výuku ve škole a jste přihlášení ke stravování, stravu máte automaticky přihlášenou i na tento měsíc. Pokud se stravovat nechcete, odhlaste si prostřednictvím webové aplikace nebo se domluvte s paní Duštovou.

Mějte na paměti, že pro všechny osoby pohybující se ve škole (žáky i zaměstnance) platí povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. Žáci by měli být proto vybaveni 2 kusy roušek (+ sáčkem pro jejich odkládání).
Děkuji.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, dejte vědět.

Mějte se hezky a těšíme se na Vás.

Jakub Rajm
zástupce ředitele