Ve čtvrtek 22. února se konala odborná soutěž „Cukrářské slavnosti“ na Integrované střední škole v Mladé Boleslavi. Soutěžící naší školy se umístili následovně – 1. místo v kategorii Sada cupcakes získala žákyně Monika Kučerová (3. ročník), tato žákyně soutěžila i v kategorii Slavnostní dort a umístila se ve stříbrném pásmu. Lada Bachtíková se se svým slavnostním dortem umístila také ve stříbrném pásmu. V kategorii pekařské soutěžila žákyně Michaela Horáková (1. ročník), která získala se svým závinem druhé místo a Julie Kateřina Bočková (1. ročník) se umístila s mřížkovým koláčem ve stříbrném pásmu.

Ve stejný den se konala v Děčíně soutěž „Gastro Labe“. Žákyně Nikola Lískovcová (2. ročník) zde získala s pohádkovým dortem 2. místo. Za vynikající reprezentaci školy a krásné výsledky v soutěžích gratulujeme.